close
تبلیغات در اینترنت
گالری تصاویر بازی برسبولیس و استقلال
loading...

سایت هواداران پرسبولیس

              |+| نوشته شده توسط یاشار پرسپولیسی در یکشنبه شانزدهم بهمن 1390 ساعت 0:25 قبل از ظهر | نظر بدهید  پولادی: قراردادم با پرسپولیس برای ۶ بازی است/ شاید در لیگ برتر بازی کنم هافبک جدید پرسپولیس گفت: با توجه به صحبت‌هایی که قرار است رویانیان با مسئولان فدراسیون فوتبال انجام دهد شاید در لیگ برتر بازی کنم.  مهرداد پولادی پس از حضور در اولین تمرین پرسپولیس گفت: از مسئولان مس عذرخواهی کردم و به پرسپولیس پیوستم. در آینده مردم همه چیز را متوجه می‌شوند…

گالری تصاویر بازی برسبولیس و استقلال

 

 

 

 

 

 

 

|+| نوشته شده توسط یاشار پرسپولیسی در یکشنبه شانزدهم بهمن 1390 ساعت 0:25 قبل از ظهر | نظر بدهید
 پولادی: قراردادم با پرسپولیس برای ۶ بازی است/ شاید در لیگ برتر بازی کنم
هافبک جدید پرسپولیس گفت: با توجه به صحبت‌هایی که قرار است رویانیان با مسئولان فدراسیون فوتبال انجام دهد شاید در لیگ برتر بازی کنم.
خبرگزاری فارس: پولادی: قراردادم با پرسپولیس برای ۶ بازی است/ شاید در لیگ برتر بازی کنم

 مهرداد پولادی پس از حضور در اولین تمرین پرسپولیس گفت: از مسئولان مس عذرخواهی کردم و به پرسپولیس پیوستم. در آینده مردم همه چیز را متوجه می‌شوند و من دیگر دوست ندارم در این باره حرفی بزنم چون به داوری رئیس هیئت مدیره باشگاه مس قول دادم. بعد از قولی که داده بودم مصاحبه‌ای علیه مسئولان مس نکردم و حتی از آنها عذرخواهی کردم.

وی افزود: مشکلات من از بازی مقابل استقلال شروع شد. هنوز رضایتنامه اصلی را نگرفتم اما فعلا برای ۶ بازی در لیگ قهرمانان آسیا به پرسپولیس آمدم و امیدوارم مؤثر باشم.

پولادی عنوان کرد: دوست ندارم درباره این صحبت کنم که دلایلم نرفتنم به استقلال چه بود اما مسئولان پرسپولیس من را خواستند و رضایتنامهام را گرفتند.

این بازیکن گفت: امروز تمرینات خوب و پرنشاطی دنبال کردیم. با توجه به پیروزی پرسپولیس در دربی همه چیز خوب بود. امیدوارم همین روند را در لیگ قهرمانان آسیا ادامه دهیم. قرار است رویانیان با مسئولان فدراسیون فوتبال حرف بزند تا شاید بتوانم در لیگ برتر بازی کنم.

به گزارش فارس همچنین مازیار زارع هافبک پرسپولیس پس از تمرین امروز گفت: استقلال را بردیم و خوشبختانه همه چیز خوب است اما باید با این برد حرفه‌ای برخورد کنیم. روز سه شنبه بازی سختی مقابل تیم جوان فجر سپاسی داریم و امیدوارم بتوانیم به سه امتیاز بازی برسیم. خوشبختانه روحیه بچه‌ها بسیار عالی است.

|+| نوشته شده توسط یاشار پرسپولیسی در شنبه پانزدهم بهمن 1390 ساعت 2:1 بعد از ظهر | نظر بدهید
 زادمهر و پولادی در تمرین پرسپولیس حضور یافتند
سرپرست و بازیکن جدید تیم فوتبال پرسپولیس در تمرین این تیم حضور پیدا کردند.
خبرگزاری فارس: زادمهر و پولادی در تمرین پرسپولیس حضور یافتند

مهرداد پولادی پس از توافق با مسئولان باشگاه مس کرمان و با پادرمیانی رویانیان و پروین به پرسپولیس ملحق شد.

این بازیکن در تمرین امروز پرسپولیس حضور یافت و پس از گفت‌وگو با دنیزلی در تمرینات شرکت کرد.

همچنین زادمهر به عنوان سرپرست جدید پرسپولیس در تمرین امروز حضور پیدا کرد و به عنوان سرپرست به بازیکنان معرفی شد.

زادمهر با پیشنهاد رویانیان و موافقت دنیزلی سرپرست پرسپولیس شده است.

|+| نوشته شده توسط یاشار پرسپولیسی در شنبه پانزدهم بهمن 1390 ساعت 1:58 بعد از ظهر | نظر بدهید
 تمرین 15دقیقه‌ای کریمی، حضور پولادی و لقب جدید برای زاید
تمرین تیم فوتبال پرسپولیس صبح امروز پیگیری شد.
خبرگزاری فارس: تمرین 15دقیقه‌ای کریمی، حضور پولادی و لقب جدید برای زاید

 تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس پس از پیروزی در دربی 74 و یک روز استراحت از ساعت 10:30 صبح امروز پی‌گیری شد.

*حدود 40 هوادار حضور داشتند و به شدت به تشویق بازیکنان و کادر فنی و مخصوصاً زاید مهاجم پرسپولیس پرداختند. هواداران به زاید لقب"سوبله چوبله" دادند.

 

*مهرداد پولادی در تمرین امروز حضور پیدا کرد و پس از مراسم معارفه به تمرین پرداخت.

*زادمهر نیز به عنوان سرپرست جدید پرسپولیس در تمرین امروز حضور یافت و پس از گفت‌وگو با بازیکنان و کادر فنی کار خود را شروع کرد.

* علی پروین و حسن‌زاده از پیشکسوتان پرسپولیس در تمرین حضور داشتند.

* علی پروین وقتی که دید دوربین‌های تلوزیونی برای گفت‌وگو با وی به تمرین آمده‌اند خطاب به آنها گفت: اگر دوربین 90 هستید با شما حرف نمی‌زنم.

* انور مربی دروازه‌بان‌های پرسپولیس غایب بود.

* ابراهیم شکوری اختصاصی تمرین کرد.

*زارع قائم‌مقام باشگاه در تمرین امروز حاضر شد و از بازیکنان و کادر فنی بابت پیروزی در دربی تقدیر و تشکر کرد.

*پرسپولیسی‌ها در نیمه زمین به تمرین پرداختند.

*در تمرین امروز شیرینی پخش شد.

* علی کریمی به دلیل مصدومیت 15 دقیقه تمرین کرد.

*دنیزلی به زبان فارسی خطاب به بازیکنان می‌گفت "جدی باشید".

*کلینیک باشگاه پرسپولیس در مجموعه درفشی فر افتتاح شد.

* پروین در پایان تمرین با بازیکنان به گفت و گو پرداخت و از آنها تشکر کرد.

* تمرین پرسپولیس یکشنبه و دوشنبه پشت درهای بسته برگزار خواهد شد. پرسپولیس سه شنبه هفته جاری در ورزشگاه آزادی میزبان فحرسپاسی خواهد بود.

|+| نوشته شده توسط یاشار پرسپولیسی در شنبه پانزدهم بهمن 1390 ساعت 1:58 بعد از ظهر | نظر بدهید
 سرانجام پولادی پرسپولیسی شد
 صادر شدن رضایتنامه مهرداد پولادی، این بازیکن از امروز در تمرینات پرسپولیس شرکت می‌کند.
خبرگزاری فارس: سرانجام پولادی پرسپولیسی شد

جمشید زارع قائم مقام باشگاه پرسپولیس با اعلام این خبر  گفت: پس از تلاش‌های فراوان رضایتنامه پولادی از سوی باشگاه مس کرمان صادر شد و این بازیکن از امروز در تمرینات پرسپولیس برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا حضور پیدا می‌کند.

پولادی تنها می‌تواند در لیگ قهرمانان آسیا پرسپولیس را همراهی کند.

 و ادینهو منتفی است/ شادی مظلومی به غیرت بازیکنان برخورد
قائم مقام باشگاه پرسپولیس گفت: یکی از دلایلی که باعث شد به خودمان بیاییم شادی مظلومی بود که به غیرت بچه‌ها برخورد.

 

خبرگزاری فارس: زارع: جذب نوری و ادینهو منتفی است/ شادی مظلومی به غیرت بازیکنان برخورد

 جمشید زارع در حاشیه تمرین امروز پرسپولیس گفت:  در مدیریت باشگاه هیچ کوتاهی در قبال پرسپولیس انجام نداده است ما، دنیزلی و مهدوی کیا و پولادی را با پادرمیانی رویانیان به پرسپولیس آوردیم و خوشبختانه با دست خالی مجموعه ورزشی درفشی فر را آ‌ماده کردیم. یکی از بهترین کلینک‌ها را مطابق با استانداردهای جهانی آماده کردیم و آماده موفقیت‌های آینده هستیم.

وی با اشاره به دیدار با استقلال گفت: در چهار دربی گذشته بازنده بودیم و به همین دلیل این دربی برای ما حساس و حیثیتی بود. با لطف خدا، هدایت دنیزلی و همه پرسپولیسی‌ها توانستیم به برد برسیم. چیزی از ارزش‌های استقلال کم نمی‌شود آن موضوعی که برای ما مهم بود بازی جوانمردانه بود که این اتفاق افتاد. در کنارش بازی پرگل و فیزیکی هم بود.

زارع ادامه داد: مظلومی این بازی را به تیزهوشی و بازی‌خوانی دنیزلی باخت. وقتی سه بازیکن تعویضی ما وارد زمین شدند خون تازه‌ای به تیم تزریق شد. این نشان از تجربه و کهنه‌کاری دنیزلی داشت و باعث شد ما به سه امتیاز بازی برسیم.

قائم مقام باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: نباید در باد این برد بخوابیم. نقاط ضعف داریم و باید آنها را تقویت کنیم. در هر صورت فوتبال برد و باخت دارد. ما چهار بازی را به استقلال باختیم و حالا استقلال هم به ما باخت. حتما ما خوب بودیم که استقلال را بردیم. فوتبال ۹۰ دقیقه است و شاید ۹۵ دقیقه باشد. ما تا لحظه آخر جنگیدیم. اولادی که اخراج شد به خودمان آمدیم. دلایلی که باعث شد به خودمان بیاییم شادی مظلومی بود که به غیرت بچه‌ها برخورد.

زارع اظهار داشت: ما این نوید را دادیم که به روزهای اوج می‌رسیم و بیماری پرسپولیس تمام می‌شود. حالا این اتفاق افتاد و باید به آینده امیدوار باشیم. در زمانی که زاید را خریدیم دنیزلی در ایران نبود، استیلی هم استعفا داده بود. زاید با نظر رویانیان ۴ساعت مانده به پایان نقل و انتقالات خریداری شد. در هر صورت خوشحالیم که از سوی یکی از دوستان خوب ما این بازیکن را خریدیم. رویانیان در کمیته فنی در خصوص زاید صحبت کرد و سپس این بازیکن را چون زمان نداشتیم جذب کردیم.

وی در خصوص جذب بازیکنان جدید گفت: من اطلاعی از جذب شهاب گردان ندارم.  قوانین و مقررات اجازه نمی‌دهد بازیکنی را جذب کنیم مثلا در جذب نوری قانون به ما اجازه نمی‌دهد. با این شرایط آمدن ادینهو و نوری منتفی است. ۱۷ اسفند به عربستان می‌رویم تا با الهلال بازی کنیم و با همین نفرات وارد جام خواهیم شد. خیلی خوشبین هستیم که صعود کنیم و به مراحل بعدی برویم.

قائم مقام باشگاه پرسپولیس در خصوص تعطیلات لیگ برتر گفت: دنیزلی دوست دارد در تعطیلات در تهران باشیم و تمرینات را دنبال کنیم.

زارع در خصوص ناراحتی بازیکنان در خصوص عدم حضور مسئولین پس از بازی گفت: من دوست داشتم باشم اما به دلیل بیماری نتوانستم به ورزشگاه بروم. رویانیان نیز تاکنون به استادیوم نرفته است اما بلافاصله پس از بازی تقدیر و تشکر خود را از طریق کریمی ابلاغ و از آنها تشکر کردیم. امروز هم زادمهر و پولادی را به عنوان سرپرست و بازیکن جدید معرفی و از طرف رویانیان از همه تشکر کردم. قطعا در مراسمی از بازیکنان تقدیر می‌کنیم.

دیدار تیم های پرسپولیس و استقلال تهران

زارع در خصوص اظهارات مسئولان استقلال به پرسپولیس در رسانه‌های مختلف قبل از بازی گفت: ما با استقلالی‌ها دوست هستیم. همه مدیران استقلال را دوست داریم. این برد و باخت‌ها عادی است. ۷۴ دربی داشتیم. باختیم، بردیم و مساوی کردیم. آنچه می‌ماند دوستی و صمیمیت است. ورزش محل دوستی است. یکی از شعارهای ورزش همین است.

وی درباره اظهارات فرزامی گفت: فرزامی عمری در فوتبال ما بوده و می‌داند احترام یکی از منش‌های یک ورزشکار است. قشنگ نیست حرف‌های نسنجیده‌ای بزنیم که دوستی‌ها تبدیل به کدورت شود. دوست داریم دوستی‌هایمان هر روز پررنگ شود قصد شکایت و این حرف‌ها را نداریم مگر اینکه اتفاق خاصی افتاده باشد و من بی‌خبر باشم.

|+| نوشته شده توسط یاشار پرسپولیسی در شنبه پانزدهم بهمن 1390 ساعت 1:56 بعد از ظهر | نظر بدهید
 مدافع تیم فوتبال پرسپولیس به ایران بازگشت/ مربی قرمز پوشان عازم بوسنی شد

 

 

مدافع بورکینافاسویی تیم فوتبال پرسپولیس بعد از ظهر امروز به ایران بازگشت.

خبرگزاری فارس: مدافع تیم فوتبال پرسپولیس به ایران بازگشت/ مربی قرمز پوشان عازم بوسنی شد

 ممدوتال مدافع بورکینافاسویی تیم فوتبال پرسپولیس که برای همراهی تیم ملی کشورش حدود 50 روز پیش ایران را ترک کرده بود، بالاخره بعد از ظهر امروز به تهران بازگشت.

 

گفته می‌شود باشگاه پرسپولیس قرار داد خود را با این بازیکن فسخ کرده است اما ممدوتال با بازگشت به ایران از فردا در تمرینات پرسپولیس حضور پیدا خواهد کرد.

 

انور مربی دروازه بان‌های تیم فوتبال پرسپولیس با اجازه از باشگاه و پس از هماهنگی با دنیزلی برای تمدید پاسپورتش به مدت 3 روز بعد از ظهر امروز به کشور خود بازگشت. انور قرار است سه شنبه به ایران باز گردد.

| زاید دوبله سوبله

 

پرسپولیس سرور استقلاله

 

 

زاید دوبله سوبله....پرویز رو کرده لوله

 

 

|+| نوشته شده توسط یاشار پرسپولیسی در جمعه چهاردهم بهمن 1390 ساعت 6:17 بعد از ظهر | نظر بدهید
 زاید دوبله سوبله

 زاید دوبله سوبله

 

 

 زاید ستاره دربی 74

 

 

|+| نوشته شده توسط یاشار پرسپولیسی در جمعه چهاردهم بهمن 1390 ساعت 5:57 بعد از ظهر | نظر بدهید
 عکس های داغ از سونامی 10 دقیقه ای پرسپولیس

 ایمون زاید گل میزنه ..... اس اس رو آتیش می زنه

فقط 10 دقیقه کافی بود تا تیم 10 نفره پرسپولیس دربی 2- صفر باخته را با پیروزی به پایان برساند. ایمن زاید مهاجم دورگه پرسپولیس در دومین بازی اش برای پرسپولیس و اولین حضورش در دربی رکوردی تاریخی ثبت کرد که طی 4 دهه گذشته هیچ بازیکنی موفق به ثبت آن نشده بود.

 زاید با یک هت تریک تاریخی پرسپولیس را در دربی دراماتیک 74 پیروز کرد و ستاره این بازی لقب گرفت. هت تریک در 10 دقیقه و آن هم در یک بازی به اهمیت دربی کاری است که در تاریخ 43 ساله دربی هیچ گلزن بزرگی موفق به انجام آن نشده بود: بازیکنانی مثل کلانی، برادران مظلومی، علی جباری، فرشاد پیوس، مرفاوی، ... و حتی مرحوم ایرانپاک سلطان گل دربی ها و یا همایون بهزادی که تا قبل از دربی 74 تنها هت تریک دربی را ثبت کرده بود.

|+| نوشته شده توسط یاشار پرسپولیسی در جمعه چهاردهم بهمن 1390 ساعت 1:22 بعد از ظهر | نظر بدهید
 زلزله 10 ریشتری پرسپولیس 10 نفره در 10 دقیقه

 پروین: پرسپولیس 20 دقیقه قیامت کرد/ آقا مصطفی دمت گرم!
علی پروین گفت: شب گذشته را هیچ وقت فراموش نمی‌کنم چون پرسپولیس در 20 دقیقه قیامت کرد.
خبرگزاری فارس: پروین: پرسپولیس 20 دقیقه قیامت کرد/ آقا مصطفی دمت گرم!

علی پروین در خصوص برتری 3 بر 2 پرسپولیس برابر استقلال گفت:‌ در همان دقایق ابتدایی پرسپولیس می‌توانست گل بزند اما بدشانسی و بی‌دقتی اجازه این کار را نداد. فکر می‌کردم در نیمه دوم پرسپولیس چون انگیزه بیشتری داشت و غرور نداشت می‌تواند با زدن یک گل شیرازه استقلال را به هم بریزد اما پس از اخراج اولادی کمی ترسیدم.

 

وی اضافه کرد: با این حال ظاهرا با اخراج اولادی همه چیز درست شد یعنی در 20 دقیقه پرسپولیس قیامت کرد و همه لذت بردند. وقتی تلویزیون نشان داد مردم و هواداران پرسپولیس در حال ترک ورزشگاه هستند جگرم سوخت اما وقتی آخر بازی آنها را شاداب دیدم چند متر از جای خودم پریدم.

پروین خاطرنشان کرد: این پیروزی را به دنیزلی، هواداران پرسپولیس و مخصوصا سردار رویانیان که شبانه‌روز تلاش کرد و اعتبارش را گذاشت تا این تیم جمع و جور شود تبریک می‌گویم. بعد از بازی آنقدر خوشحال بودم که به دنیزلی زنگ زدم و به زبان فارسی گفتم آقا مصطفی دمت گرم، انشاءالله همیشه شاد باشی.

عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس یادآور شد: تعویض‌های دنیزلی حرف نداشت و شیرازه استقلال را به هم ریخت. روز هم روز زائد بود. اینقدر ضرباتش را حرفه‌ای و خوب زد که اجازه واکنش به دروازه‌بان خوب استقلال را نداد.

پروین تاکید کرد: بارها گفته‌ام فوتبال 90 دقیقه است و 3 یا 4 دقیقه اضافه دارد و باید به یک تیم فرصت داد. هواداران باید صبور باشند. مطمئن باشید پرسپولیس از این بهتر خواهد شد و حرف‌های زیادی برای گفتن دارد.

علی رضا بازديد : 1242 دوشنبه 17 بهمن 1390 زمان : 20:14 نظرات ()
ارسال نظر براي اين مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبليغات
 • فروشگاه اينترنتی
 • لارجر باکس
 • مکمل بدنسازی
 • آرشيو
 • 1391
 • 1390
 • نظرسنجي
  محبوب ترین بازیکن از نظر شما چه کسی است
  کدهاي اختصاصي

  جدول لیگ برتر

  جدول لیگ برتر

  جدول لیگ برتر

  اسلایدر

  تصویر روز

  اسلایدشو

  پیج رنک

  ابزار وبلاگ

  وبلاگ جـــــاوگـــــر


  وبلاگ-کد لوگو و بنر
  وبگاه رسمی هواداران باشگاه ابومسلم خراسان

  طـــــــــــوفان ســـــــــــرخ

  رنک الکسا

  چاپ این صفحه
  طرفدارسرخ پرسپولیس

  Perspolis-fans & Manchester

  عشق یعنی پرسپولیس